Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
PRZEDSIĘBIORSTWO DŻWIGOWE

platforma pionowa typ B-900

Platforma pionowa typu B 900 do transportu osób niepełnosprawnych to doskonałe rozwiązanie, w sytuacji gdy konieczne jest pokonanie znacznej różnicy poziomów (do 3m). Stosuje się ją przede wszystkim w budynkach podlegających modernizacji w celu spełnienia wymogów standardów dostosowania do użyteczności dla osób niepełnosprawnych. Platforma tego typu jest również doskonałą alternatywą dla wind osobowych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nieskrępowanej komunikacji pionowej osobom starszym oraz mającym problemy z poruszaniem się po schodach, a zastosowany układ "soft-start" gwarantuje łagodne ruszanie i płynną jazdę.

Platforma pionowa typu B 900 praktycznie nie wymaga podszybia przy zastosowaniu niskiej rampy najazdowej ani dodatkowego pomieszczenia na maszynownię.
Brak maszynowni i głębokiego podszybia pozwalają na łatwy montaż, bez dużego nakładu sił i środków.
Platforma przeznaczona jest zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego, może być montowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wymiary platformy oraz kierunek otwierania furtek można dostosować do każdego układu budynku a przy tym zajmuje ona mniej miejsca niż typowy podjazd dla wózków.

Wymiary standardowe podestu wynoszą 1400 x 900 mm (dł. x szer.), udźwig max. 300 kg, natomiast prędkość podnoszenia wynosi 0,06 m/s.
Obsługa platformy pionowej typu B 900 jest bezpieczna i prosta. Nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.
W wykonaniu standardowym wszystkie elementy są ocynkowane natomiast osłony malowane proszkowo na kolor RAL 9006. Istnieje oczywiście możliwość wyboru koloru wg RAL zgodnie z życzeniem klienta. Wypełnienie furtek i barierek podestu wykonane jest z poliwęglanu komorowego.


Kontakt

polityka prywatności
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl