Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
PRZEDSIĘBIORSTWO DŻWIGOWE

platformy przyschodowe dla schodów prostych


  

T100 oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób na wózkach po prostych odcinkach schodów o szerokości już od 1 metra. Napęd jest wbudowany w platformę co pozwoliło wyeliminować osobną obudowę napędu na szczycie schodów.

Winda T100 przeznaczona jest do montażu na schodach prostych. W wersji standardowej urządzenie posiada składany ręcznie podest oraz dwie rampy najazdowe opuszczane wraz z odchylanymi ręcznie barierkami zabezpieczającymi.
Wymiary standardowe podestu wynoszą 1000 x 800 mm (dł. x szer.), udźwig max. 300 kg. Tory jezdne urządzenia można montować bezpośrednio na ścianie. Przyciski wezwań są montowane u dołu i góry schodów.
W przeciwieństwie do platform innych producentów tory jezdne windy T100 nie posiadają żadnych ruchomych elementów. Pozwala to uniknąć zacinania się urządzeniai wykorzystać górny tor jezdny również jako poręcz ponieważ jest on czysty. Dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu możemy wyprodukować platformę zgodnie z Państwa indywidualnym życzeniem. Poza tym platformę T100 można zamontować w ciągu tylko dwóch dni.

Obsługa platformy T100 jest bezpieczna i prosta. Nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej. Dodatkowy włącznik kluczykowy chroni platformę przed niedozwolonym użyciem w miejscach publicznych. Platforma może poruszać się w górę lub w dół za pomocą przycisków. Po zatrzymaniu się urządzenia na przystanku podnosi się barierkę zabezpieczającą, jednocześnie otwiera się rampa najazdowa, i użytkownik może wjechać na platformę.

Platforma T100 przeznaczona jest zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. Wymiary platformy można dostosować do obiektu, w którym ma zostać zamontowana. Jeśli u dołu schodów ilość miejsca jest ograniczona, wówczas można klapę najazdową zamontować z dłuższej strony platformy (wariant).

Dostarczona platforma T100 jest już częściowo złożona, co znacznie usprawnia montaż i czyni go bardziej efektywnym. Platformę można montować bezpośrednio do ściany lub na specjalnych wspornikach mocowanych do stopni schodów. Dzięki prostemu montażowi można urządzenie dość szybko zdemontować i zainstalować w inne miejsce.

Platforma T100 została tak skonstruowana, by spełniała każdą normę europejską (CE, TÜV, BS i NS). Do środków bezpieczeństwa należy kontakt i klapa bezpieczeństwa, które zatrzymują platformę, gdy ta podczas jazdy natrafi na przeszkodę. 
W przypadku zbyt dużej prędkości zadziałają chwytacze, a w razie zaniku napięcia można bezproblemowo sprowadzić platformę na dolny przystanek. Ze względów bezpieczeństwa platforma T100 jest wyposażona w sterowanie kluczykowe i osiąga maksymalną prędkość 0,15 m/s.
      

Kontakt

polityka prywatności
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl